Kent Plaza Konya iş dünyasının kalbi olacak
LogoYanReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�
Odacı Döviz & Altın A.Ş.
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Follow Me on Pinterest
Kent Plaza Konya iş dünyasının kalbi olacak  
Aydınlıkevler Mahallesi’nde yükselen ve Kentplaza Kompleksi bünyesinde yer alan Kentplaza Ofis, kentin gelişen ticaret hayatına farklı bir canlılık getirmeye hazırlanıyor  
   2012-06-20 12:27:55  

 

Aydınlıkevler Mahallesi’nde, şehrin alışveriş, iş ve yaşam dünyasına yepyeni boyut kazandıracak Kentplaza Kompleksi hızla yükseliyor. Kompleks, biri çok yakında hizmete açılacak olan Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi olmak üzere bünyesindeki Kentplaza Ofis ile birlikte Konya’nın yeni simge yapılarından biri olmaya aday gösteriliyor. Kentplaza Ofis, özellikle Konya’da faaliyetlerini sürdüren ve modern ofis arayışı içinde olan şirketlerin ofis ihtiyacını karşılamak amacıyla projelendirildi. Modern yapı, özellikle ideal konumu, sorunsuz alt yapısı, çağdaş iş dünyası için gerekli donanımları ile şirketlerin çalışma hayatını kolaylaştırırken çeşitli sosyal yaşam alanlarıyla çalışma hayatını keyfe dönüştürecek. Kentplaza Kompleksi’nin karşısında faaliyete geçecek olan beş yıldızlı otel ise bu bölgenin “Konya’nın yeni çekim merkezi” imajını daha da güçlendirecek. Geleceği gören şirketlerin, kendileri için özel olarak tasarlanan Kentplaza Ofis’in sınırlı sayıdaki ofislerinden yararlanmaları satış ofisini ziyaret etmeleri gerekiyor.

KENTPLAZA OFİS’TE YOK YOK…

Taze hava sağlayan açılabilir pencere sistemlerinin ve her katta özel tasarımlı kat bahçelerinin yer aldığı Kentplaza Ofis’te farklı ofis seçenekleri mevcut. Kat erişimli kapalı otoparkta her ofis için özel park yerleri tahsis ediliyor. Ziyaretçiler ise Kentplaza Kompleksi’nin 1000 araçlık otoparkından yararlanabilme imkânına sahip olacak. Kentplaza Ofis, kullanıcılarına, yoğun ve stresli geçen iş gününde ufak molalar verebilecekleri mükemmel alanlar sunuyor. Binanın ilk sosyal katında fitness center, sauna, Türk hamamı ve cafe hizmet verecek. Kentplaza Ofis’in ikinci sosyal katında kurulu Business Center, kullanıma hazır ofis ve konferans salonu, sekretarya ve ikram hizmetleri ile saatlik, haftalık, aylık ofis kiralama imkânı sunuyor. Özellikle Konya’ya dışarıdan gelecek misafir şirketler, merkez ofisleri konforunda çalışma ortamına sahip olabilecekler. Kentplaza Ofis kullanıcıları, zemin kattan Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne turnikelerden geçiş yaparak, merkezin hizmete açık olduğu saatlerde alışveriş yapma ve keyifli saatler geçirme imkânı da elde edecekler.

RAKAMLARLA KENTPLAZA OFİS

Selçuklu Belediyesi sınırları içinde, İstanbul yolu üzerinde yükselen Kentplaza Ofis, ana arterlerin kesişim noktasında, şehir merkezine 3, Konya Havalimanı’na 12 ve Konya Tren Garı’na is 6 kilometre mesafede yer alıyor. DEHA Alışveriş Merkezleri San. Tic. A.Ş. tarafından yapılan Kentplaza Ofis, 15 bin 624 m2 kapalı alan ve 16 bin 640 m2 inşaat alanına sahip. 14 katlı Kentplaza Ofis’te 28 adet ofis mevcut. Binanın ayrıca 2 katlı otoparkı var.

()
 
3033 kez okundu
Bu Haberi Paylaş :
   
 
 
 
  Yorumlar 0 Onay Bekleyenler 0  600
   Karakter Kaldı.

Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

 
   
   
   
sagReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�

sagReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�

sagReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�

sagReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�

sagReklam.php Eklenen ��erik Bulunamad�


Review www.konyaninnabzi.com on alexa.com Free Page Rank Tool
Gazeteler Gazeteler Firma Rehberi diziler BASIN-YAYIN
Künye

Konyanın Nabzı Gazetesi

 

konyaninnabzi.com

 

İletişim : 0332 320 10 02


haber@korkmazmedya.com
 

iletisim@korkmazmedya.com

 

 

Konyanın Nabzı Gazetesi  Bir KORKMAZ MEDYA GRUP Kuruluşudur.

İletişim

KORKMAZ MEDYA GRUP

Hacı Şaban Mahallesi  Meram Yeni Yol Üzeri  No: 217 

MERAM                                         KONYA TÜRKİYE


Telefon : 0332 320 10 02 


haber@korkmazmedya.com   

iletisim@korkmazmedya.com 

Bize Ulaşın
Adınız

e-Posta

Konu

Mesaj